/ /sluzby/pokryvacske-prace/ /sluzby/pokryvacske-prace/vymena-stresni-krytiny/ /sluzby/dalsi-sluzby/montaz-stresnich-oken/ /sluzby/tesarske-prace/

O nás

střechaSpolečnost LQ střechy existuje na českém trhu od roku 2010. Oproti některým konkurenčním „dinosaurům“ působících na trhu desítky let naše společnost nabízí prostředí kombinující profesionalitu, schopnost se vyvíjet a určitou čerstvost se kterými přistupujeme ke každému zákazníkovi zvlášť.

Naše společnost se specializuje především na opravy a realizace tradičních šikmých a nakloněných střech. Nejčastěji pracujeme s tradiční pálenou, či betonovou taškou, které zůstávají i přes širokou nabídku moderních materiálů nejspolehlivější a nejtrvalejší krytinou, kterou můžeme v našich zeměpisných šířkách využít.

Našim klientům nabízíme kompletní péči o jejich střechu. Provádíme tradiční pokrývačské, klempířské i tesařské práce. Mezi naše služby dále patří i ostatní specializované střešní práce (instalace solárních panelů, vytápění okapů a svodů, zateplení půd, rekonstrukce podkroví, revize střešních doplňků). Dále jsme schopni zajistit výškové práce horolezeckou technikou (opravy a nátěry fasád, opravy světlíků, čištění okapů, mytí oken aj.) či další stavební práce, které se střechou jakkoliv souvisí.

Zabýváme se zakázkami různých velikostí, čímž neustále rozšiřujeme síť klientů a pole naší působnosti. Provádíme drobné opravy, poskytujeme základní servis, řešíme havarijní stavy, provádíme rekonstrukce střech, realizujeme střechy na klíč.

Nabízíme Vám kvalitní řemeslnou práci, která bude dotažená do detailu, vstřícné a férové jednání a schopnost porozumět a vyhovět vašemu přání. Můžete se spolehnout, že Vaši střechu opravíme velmi rychle a v předem dohodnutém termínu. Na naší práci nabízíme záruku až 60 měsíců a garantujeme Vám 2 roky pozáručního servisu.

Z našich zkušeností dobře víme, že ve většině případů nenabízíme nejnižší možnou cenu, kterou lze na našem trhu sehnat a popravdě se o to ani nesnažíme. Denně se setkáváme s opravami a reklamacemi nefunkčních střešních systémů a scénář je vždy stejný. Široké výběrové řízení, zakázku vyhrává nejnižší nabídnutá cena. Tento výherce výběrové soutěže následně šetří na práci, nebo na kvalitě materiálu, což vždy znamená problémy. My touto cestou odmítáme jít a předem to každému zákazníkovi oznamujeme. Pracujeme pouze s kvalitními materiály a zaměstnáváme pouze zkušené řemeslníky, kteří vědí co dělají a jsou ohodnoceni tak, aby sami měli zájem odvést kvalitně odvedenou práci. Ovšem i s těmito firemními kritérii jsou naše ceny ve srovnání s konkurenčními firmami stále v té levnější polovině.

Zákazníkům nabízíme vždy nejvhodnější řešení jejich požadavků a to i za cenu toho, že náš potencionální výdělek bude nižší. Z našich zkušeností víme, že tento otevřený a upřímný způsob jednání se nám bude navracet v podobě dalších doporučení a tím i nových zakázek.

V případech kdy zákazník nemá dostatek finančních možností a oprava jeho střechy se již nedá odkládat nabízíme možnost splátkového kalendáře, či poradíme se způsoby financování rekonstrukce.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám se vším poradíme !
Kontaktujte Nás LQ-Střechy
Zdíkovská 3015/31 150 00 Praha 5
+420 724 968 331 info@lq-strechy.cz