/sluzby/klempirske-prace/protisnehove-zabrany/ /sluzby/pokryvacske-prace/vymena-stresni-krytiny/ /sluzby/rekonstrukce-strech/ /sluzby/tesarske-prace/ /sluzby/pokryvacske-prace/

Tesařské práce

Z tesařských prací provádíme opravy a výměny vadných částí krovů - sloupky, kleštiny, pozednice, krokve atd. Dále také zajišťujeme jako součást rekonstrukce střechy nebo střechy na klíč kompletní dodávky a montáže krovů nových. Používáme kvalitní a dokonale vyschlé dřevo, které se nechává již před montáží impregnovat, aby se zamezilo poničení dřeva dřevokaznými škůdci. Nové krovy vyrábíme přesně dle projektové dokumentace s ohledem na použitou střešní krytinu.

Tesařské práce

Kromě těchto klasických prací jsme Vám schopni zajistit i další tesařské práce - podbití střech, podhledy, montujeme altány, pergoly a přístřešky. Takovéto přístřešky jsou často atypickou stavbou a je tedy vhodné každou takovouto stavbu osobně probrat s klientem.

Tesařské práce

Pokud jsou tesařské práce provedeny kvalitně a dle předepsaných pravidel a předpisů, je životnost těchto konstrukcí téměř neomezená. Životnost krovů a jiných dřevěných konstrukcí nejvíce snižuje voda a taktéž dřevokazní škůdci. Z důvodu ochrany dřeva a prodloužení jeho životnosti doporučujeme dřevěné konstrukce pravidelně kontrolovat zdali do nich nezatéká. V případě ochrany před škůdci doporučujeme nechat použité dřevo předem impregnovat. V případě že máte již starší krov bez impregnace a dřevo již napadané je, máte i zde možnost problém vyřešit. K těmto účelům byl vyvinut proces sanace a ochrany dřeva, který Vás škůdců zbaví a dřevo ochrání na další desítky let dopředu.

Kontaktujte Nás LQ-Střechy
Zdíkovská 3015/31 150 00 Praha 5
+420 724 968 331 info@lq-strechy.cz