/sluzby/strechy-na-klic/ /sluzby/klempirske-prace/renovace-a-natery-klempirskych-prvku/ / /sluzby/dalsi-sluzby/montaz-stresnich-oken/ /sluzby/pokryvacske-prace/vymena-stresni-krytiny/

Zastřešení světlíků

Světlíky jsou součástí téměř všech starších činžovních domů a často znamenají určité problémy. Světlíky bývají v horních části zcela otevřené a jsou pak vhodným sídlem různého ptactva, které tyto prostory znečišťuje. Absence přístřešku taktéž znamená pravidelné přívaly deště a sněhu, což přináší vlhkost a v kombinaci s činností ptactva i zápach. Nabízíme Vám řešení v podobě zastřešení světlíku. Nad horní okraj světlíku se připevní pevný ocelový rám, do kterého se následně zasadí průsvitná krytina (skleněné pláty, nebo plastový makrolon). Mezi horním okrajem světlíků a krytinou přístřešku se nechá vzduchová mezera, aby prostory světlíku zůstali odvětrávány. Vzniklá mezera se dále uzavře lehkou sítí proti ptactvu, čímž se ptactvu zamezí přístup do vnitřních prostor. Světlík poté zůstává suchý, čistý, bez ptactva ovšem stále s dostatkem slunečního svitu a čerstvého vzduchu.

Dále Vám nabízíme čištění okapů světlíků, mytí tlakovou vodou, zateplení či zednické opravy. Tyto práce provádíme výhradně za pomoci horolezecké techniky.

Kontaktujte Nás LQ-Střechy
Zdíkovská 3015/31 150 00 Praha 5
+420 724 968 331 info@lq-strechy.cz