/sluzby/dalsi-sluzby/montaz-stresnich-oken/ /sluzby/klempirske-prace/renovace-a-natery-klempirskych-prvku/ / /sluzby/pokryvacske-prace/vymena-stresni-krytiny/ /sluzby/klempirske-prace/protisnehove-zabrany/

Instalace vytápění okapů a svodů

SvodyZimní období je v našich zeměpisných šířkách pro každou nemovitost velkou zátěží a zejména pak pro střechu. Pravidelné přívaly sněhu, časté změny teplot, extrémní mrazy. Všechny tyto faktory jsou pak extrémní zátěží na okapový systém, který zajišťuje odvod vody ze střechy. V zimním období dochází k pravidelnému zamrzání okapů a svodů, čímž dochází k nebezpečnému procesu. Voda při odtávání nemá kudy ze střechy odtéci a dochází tak k zatékání na fasádu, či do podkroví. Při tomto zatékání následně stačí opět změna teploty pod bod mrazu a změna skupenství spojená se změnou oběmu kapaliny způsobí poničení Vašeho domu.

Tomuto nebezpečí se téměř nelze bránit běžným způsobem. Existuje však šetrný a efektivní způsob ochrany. K těmto účelům byl vyvinut systém vytápění okapů, který navždy zamezí zamrzání okapů. Jedná se o šetrný a bezúdržbový systém ochrany, kdy v celém okapovém systému jsou umístěny topné kabely a v interiéru domu je uložena řídící jednotka celého systému, která po jejím nastavení nevyžaduje žádnou pozornost a i když odjedete na zimní dovolenou můžete mít stále jistotu, že je Váš dům v pořádku a mimo nebezpečí. Po instalaci vytápění je třeba dbát na pravidelné čištění okapů, které naše firma taktéž nabízí.

Kontaktujte Nás LQ-Střechy
Zdíkovská 3015/31 150 00 Praha 5
+420 724 968 331 info@lq-strechy.cz