/sluzby/pokryvacske-prace/vymena-stresni-krytiny/ /sluzby/rekonstrukce-strech/ /sluzby/dalsi-sluzby/montaz-stresnich-oken/ /sluzby/strechy-na-klic/ /sluzby/tesarske-prace/

Zateplení střech a podkroví

Tepelná izolace střech

ZatepleníModerní trendy bydlení jednoznačně směřují k využívání půdních prostor a tzv. mezonetové byty bývají jedním z nejvyhledávanějších typů městského bydlení. Takovéto bydlení je takřka nepředstavitelné bez kvalitní tepelné izolace střechy. Bez zateplení půdy v takovémto bytě by v létě bylo úmorné vedro a zimě nepředstavitelná zima, která zde bude i přes velké a nešetrné vytápění. Druhým a zásadním důvodem k realizaci zateplení je úspora energií. Investice do zateplení má při dnešních cenách energií návratnost po zhruba pěti až deseti letech. Taktéž i ze samotného enviromentálního hlediska je zateplení půdních prostor správným a racionálním krokem, kterým šetříte energie a tím i naší planetu. Investovat do zateplení se zkrátka vyplatí.

Izolace střechy je jednou z technicky i řemeslně obtížných operací a opět existuje nepřeberné množství způsobů a materiálu. Pracujeme jen s ekologicky, hygienicky nezávadnými, atestovanými a certifikovanými materiály. V zásadě existují dva způsoby instalace materiálů určeného k zateplení. První způsob je instalace shora již před pokládkou krytiny. Zateplení musí tedy být součástí rekonstrukce střechy či realizace střechy nové. Druhý způsob je instalace z půdních prostor a lze tedy instalovat nezávazně na pokládce střešní krytiny. Jedninou podmínkou je fakt, že střecha by měla být v dostatečně dobrém stavu. Nemá smysl zateplovat střechu, do které prší a která si žádá v brzké době výměnu. Nabízíme také sanace dřevěných konstrukcí.

Izolace střechy má dlouhodobou životnost a nepotřebuje žádnou údržbu.

zateplení

Pokusíme se Vám navrhnout veškerá možná řešení. Je jen na vás, kterou alternativu konstrukce si zvolíte. Tepelná izolace střech je výbornou těsnící izolací nejen proti úniku tepla, ale také proti průniku větru a hluku.

Zateplení

Kontaktujte Nás LQ-Střechy
Zdíkovská 3015/31 150 00 Praha 5
+420 724 968 331 info@lq-strechy.cz