/sluzby/pokryvacske-prace/vymena-stresni-krytiny/ /sluzby/pokryvacske-prace/vymena-stresni-krytiny/ /sluzby/rekonstrukce-strech/ /sluzby/tesarske-prace/ /sluzby/pokryvacske-prace/

Renovace a nátěry střech

NátěrySpecializací naší firmy jsou renovace a nátěry střech, což je jedna z možností jak ušetřit peníze a prodloužit tak životnost vaší střechy až o desítky let. Provádíme renovace a nátěry všech typů střech - eternitové střechy, taškové střechy, plechové střechy. Renovace běžné střechy např. rodinného domu (cca 150m2) je poměrně rychlou záležitostí (2 – 3 dny) a běžně tyto renovace zajišťujeme po celé ČR.

Aby renovace střechy skutečně prodloužila její životnost až o desítky let je nutné přísně dodržovat veškeré technologické postupy a klást velký důraz na kvalitu práce.

Technologický postup

Nejdříve je nutné střechu dokonale očistit, obrousit zkorodovaná místa a odstranit nesoudržné staré vrstvy barvy. Čištění střechy provádíme vysokotlakým zařízením WAP s rotační tryskou pod tlakem cca 150 barů. Střecha se takto očistí od mechů, sazí, mastnoty a dalších organických i anorganických nečistot. Tímto krokem taktéž dochází k odstranění nepřilnavých částí starého nátěru. U plechových střech se poté za pomoci rotačních brusek dokonale obrousí zkorodovaná místa, která se vzápětí ošetří základním antikorozním nátěrem. Pokud byla broušena větší plocha je vhodné střechu opět omýt tlakovou vodou a smýt tak nečistoty a prach vzniklé broušením.

Nátěry

Následuje první nátěr. V rámci prvního nátěru aplikujeme speciální barvy vyvinuté právě pro účely renovace střech. Používáme zahraniční syntetické, akrylátové čí polyuretanové barvy, které vynikají svoji špičkovou kvalitou a dlouhou trvanlivostí. Nanášení barvy provádíme štětkou, válečkem nebo při větších rozměrech moderním airless zařízením. Po dokonalém vyschnutí prvního nátěru se aplikuje nátěr druhý – finální, který utvoří po celém povrchu jednolitý film barvy.

Nátěry

Kontaktujte Nás LQ-Střechy
Zdíkovská 3015/31 150 00 Praha 5
+420 724 968 331 info@lq-strechy.cz