/sluzby/pokryvacske-prace/vymena-stresni-krytiny/ /sluzby/pokryvacske-prace/vymena-stresni-krytiny/ / /sluzby/strechy-na-klic/ /sluzby/dalsi-sluzby/montaz-stresnich-oken/

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce jsou základním stavebním pilířem při jednoduchých opravách střech, rekonstrukcích střech či při realizaci střechy na klíč. Pokrývačské práce jsou na celé střeše nejvíce vidět a dovolujeme si tvrdit, že jsou naší nejsilnější doménou. Pokrýváme všechny typy střech – valbové, pultové, mansardové, aj. K pokrývačským pracím taktéž řadíme montáž střešních oken, bezpečnostních prvků (pochozí systémy, sněholamy) a dalších střešních doplňků (odvětrávání, solární panely aj).

Pokrývačské práce

Pokrývačské práceMožných materiálů krytiny je mnoho a záleží především na vás jaký typ si vyberete. Ze zkušeností víme, že výběr krytiny podléhá mnoha kritériím - požadovaný vzhled, zatížení krovu, životnost, cena, záruka, začlenění do okolního prostředí (pozor na památkové zóny) a vždy je vhodné výběr konzultovat s odborníky. Informace získáte u výrobců, prodejců ale také u společností, které s danými krytinami denně pracují a dokáží Vám popsat i negativní stránky daného materiálu.

Při volbě střešní krytiny je nutné brát ohled i na celkovou plochu střechy, na kterou bude krytina pokládána (zatížení krovu ovlivní i klimatické vlivy – sněhové srážky, silný vítr). Dalším důležitým kritériem při výběru krytiny je sklon střechy, jelikož některou krytinu nelze při určitých sklonech pokládat. Střešní krytina musí být především kvalitní a funkční (vodotěsná). Důležitá je také šířka nabídky střešních doplňků (speciální protisněhové zábrany, tašky s otvorem pro anténu, odvětrávací tašky, nášlapné tašky, pochozí systémy).

Střešní krytinu lze rozlišit na následující typy:

Pokrývačské práce

Kontaktujte Nás LQ-Střechy
Zdíkovská 3015/31 150 00 Praha 5
+420 724 968 331 info@lq-strechy.cz