/sluzby/tesarske-prace/ /sluzby/klempirske-prace/renovace-a-natery-klempirskych-prvku/ /sluzby/rekonstrukce-strech/ /sluzby/dalsi-sluzby/montaz-stresnich-oken/ /sluzby/klempirske-prace/protisnehove-zabrany/

Pochozí systémy, střešní doplňky

Většina kvalitních výrobců střešní krytiny ve svém sortimentu nabízí i široký výběr střešních doplňků. Tradiční jsou protisněhové tašky, odvětrávací tašky, různé vykíře, anténové tašky a taktéž různé nášlapné tašky a pochozí systémy. Určitě je rozumné, pokud opravujete střechu či stavíte střechu novou investovat i do těchto doplňků.

Pochozí systémy

Tyto střešní doplňky od stejného výrobce dokonale pasují do krytiny, kterou pokládáte, čímž zajišťují její funkčnost, ale také zvyšují bezpečnost pohybu na Vaší střeše. Pohyb po střeše se díky těmto doplňkům stává relativně lehkou a bezpečnost záležitostí, což ocení všichni, kdo na střechu příště zavítají (revize a čištění komínů, čistění okapů, kontrolní prohlídky střech). Pro lepší ochranu před vlivy počasí nabízíme také nátěry klempířských prvků a okapů.

Pochozí systemy

Kontaktujte Nás LQ-Střechy
Zdíkovská 3015/31 150 00 Praha 5
+420 724 968 331 info@lq-strechy.cz