/sluzby/pokryvacske-prace/vymena-stresni-krytiny/ /sluzby/tesarske-prace/ /sluzby/klempirske-prace/renovace-a-natery-klempirskych-prvku/ /sluzby/dalsi-sluzby/montaz-stresnich-oken/ /sluzby/pokryvacske-prace/

Protisněhové zábrany

Sněhové zábrany, sněholamy, či tzv. sněháky jsou jedním z nejvíce opomíjených střešních doplňků, avšak svojí přítomností mohou zabránit i velkým škodám. Existuje více druhů sněhových zábran, které se liší svojí účinností, použitelností i cenou. Díky této rozmanitosti neexistuje střecha, či typ střešní krytiny, kterou bychom nebyli schopni proti sesuvu sněhu zabezpečit.

Protisněhové zábrany

Asi nejpoužívanějším doplňkem jsou protisněhové tašky, které vyrábí většina dodavatelů taškové krytiny a také univerzální háky proti sněhu, které jsou elegantním a účinným řešením.

U tradičních plechových falcových krytin je nejvhodnější použít tzv. trubkové zábrany proti sněhu, které jsou velice účinné a jejich instalace je otázkou hodin. Tento systém ochrany je možné použít i na tzv. trapézovou krytinu, která je poslední dobou velmi populární. Existují i další protisněhové systémy - lopatkové zábrany, instalace kulatiny, protisněhové mříže atd. Každá střecha má jinou plochu, jiný sklon a proto je lepší nechat navrhnout protisněhové opatření skutečnými odborníky. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme i s výběrem dalších střešních doplňků.

Protisněhové zábrany

Kontaktujte Nás LQ-Střechy
Zdíkovská 3015/31 150 00 Praha 5
+420 724 968 331 info@lq-strechy.cz